Зубрий

Замголови Держфінмоніторингу має маєток з басейном. Відео

Родина заступника голови Державної служби фінансового моніторингу Віталія Зубрія володіє маєтком площею 406 кв. м. у с. Лютіж Вишгородського району Київської області. Нерухомість записана на дружину чиновника Наталію Зубрій. Про це йдеться у сюжеті Аліни Стрижак у телепрограмі «Наші гроші.ТВ».

Лише за офіційними документами, загальна вартість володінь Зубріїв площею 25 соток  – 1,38 мн грн. На території є басейн, альтанка, вольєри, криті гаражі для двох автівок, недалеко – Київське море.

Також Зубрії володіють квартирою площею 135 кв. м. на столичній Оболонській набережній. «З фундаменту» квартири тут коштували по $1 тис. за квадратний метр. Район на Оболонській набережній у столиці є дуже престижним, поряд – яхт і гольфклуби. Незадовго до того, як придбати це житло, Віталій Зубрій пішов на підвищення – став першим заступником голови Департаменту фінансового моніторингу Мінфіну (так тоді називалася Державна служба фінансового моніторингу).

Ще одна квартира Зубріїв площею 52 кв. м розташована у Святошинському районі столиці. Її родина вже 8 років здає в оренду. Також родина чиновника володіє 129 кв м у ЖК «Парковий» на Софійській Борщагівці вартістю майже 5 мільйонів гривень.

На дружину чиновника Наталію записані також дві автівки: Volkswagen Touareg 2013 року випуску та Lexus RX 300 2004 року випуску.

10 соток землі в елітному місці м. Ірпінь – на Річковому провулку, 5 – записані на Зубрія Петра Гнатовича. Так звати батька Віталія Зубрія, що живе в Черкаській області. Ділянки поряд записані на людей з Державної служби фінансового моніторингу: 10 соток на Річковому провулку, 3 – на Аллу Нікітчук, яка значиться головним спеціалістом відділу методологічної роботи департаменту координації системи фінансового моніторингу Держфінмону, а ще 10 соток у Річковому провулку, 7 – на Володимира Троцана, директора ДП «Експлуатаційно-майнове управління» – підприємства, що обслуговує майновий комплекс Держфінмону. Ділянки в цому районі коштують 44 тис. дол. за 10 соток, всі мають чіткі межі. І лише ділянки Нікітчук, Зубрія і Троцана стоять необгороджені, так, наче брали їх під одного власника.

irpin

Віталій Зубрій все життя був чиновником. У червні 2015 року отримав посвідчення учасника АТО, на підставі, зокрема, посвідчення про відрядження за 12.11.2014.  Його офіційна зарплатня минулого року була трохи більшою 14 тис. гривень. Дружина Зубрія Наталія працює юрисконсультом в державному «Укрексімбанку», а також з кінця 2009 року зареєстрована як ФОП: по документах, може здавати в оренду майно, займатися діяльністю у сфері права та консультувати з питань комерційної діяльності. Однак Інтернет ані підпримця, ані юриста Наталію Зубрій не знає, пошук за номером телефону теж нічого не дає.

Незважаючи на це, в декларації Віталія Зубрія сказано, що його дружина минулого року заробила 1,10 млн грн, із них 878 тис.  грн – дохід від провадження підприємницької та професійної діяльності.

Зі слів самого чиновника, на маєток в Лютіжі, квартиру на Оболонській набережній та нежитлові приміщення у ЖК «Парковий» його родина брала кредит. Квартиру у Святошинському районі купили батьки. «Volkswagen Touareg» та «Lexus RX 300» купували вживаними. А про землю в елітній місцевості Ірпеня, оформлену на Петра Зубрія, заступник голови Держфінмону узагалі не знає.