Соколовый

Всі корупційні махінації з землею, кришує прокурор Вінницької області — Соколовий В.П

Григорій Калетнік, президент Вінницького національного аграрного університету. Найбільш кричущі порушення екс-регіонала, який голосував за диктаторські закони 16 січня, зафіксовані мною у 6 депутатських зверненнях та 1 запиті.

Йдеться про узурпацію керівних посад в університеті та звільнення наукової еліти університету; вирубку і продаж лісу в Немирівському районі; участь у корупційних схемах з приватизації та розпаювання земель на Вінниччині у Ямпільському, Тростянецькому та Калинівському районах; приватизацію студентської бази відпочинку «Олімпія» на підставних осіб; заволодіння через шахрайські схеми близько 20 млн гривень, виділеними в рамках Кіотського протоколу на перебудову корпусів університету.
Щоб привернути увагу до персони Калетніка, мною були направлені звернення до Міністра внутрішніх справ України та Комітету Верховної Ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, оголошено запит до Генпрокурора, звернення до президента, міністра освіти та міністра аграрної політики і продовольства.

Наразі триває слідство.

Як Калетник з бандою ВНАУ розкрадав!

Про грубі порушення фінансово господарської діяльності керівництва Вінницького національного аграрного університету у 2009-15.01.2015 року. Враховуючи небезпеку повернення до керівництва Вінницького національного університету бувшого регіонала, яскравого представника Януковича, депутата який підтримав закони 16 січня, та не проголосував за жоден закон , що підтримує Україну у війні з бандою Путіна просимо врахувати: — про те, що Калетник Г. М. самоусунувся від підписання фінансових документів передоручивши їх оформлення: — з 6.2009 року по 2012 рік проректорам: Яремчуку О.С.,Гунько І.В. — з вересня 2012 р по 12.2014 року в.о. ректора Янчук Г.В.
З вересня 2009 р. Калетником Г. розпочалася шалена кампанія з економії коштів: — ліміт стипендій для студентів, декана примушували викладачів до свідомого заниження оцінок на іспитах. — відміна 13 зарплати для викладачів та преміювання до свят.

Несвоєчасна виплата відпускних, махінації з оздоровчими коштами. Проте в 2010 році було узаконене рішенням Вченої Ради щоквартальне преміювання деканів, проректорів та працівників бухгалтерії.
Особисто Янчук Г.В. на кожній сесії доводила до кожного факультету ліміт стипендій. При цьому для потрібних студентів (старост, підлабузників) необхідно виставити відмінні і добрі оцінки. Особливо це стосувалось студентів, які приймали участь у передвиборчій агітації (2012-2014 роки), Шалений тиск у цьому здійснювали заст. та декани Факультету ТВППТ, агрономічного, обліково-фінансового. Особливо активно знущались зі студентів декани факультетів: Мазур В.А., Скоромна О.І., Шпикуляк, професори : Правдюк Н. Л., Гуцол А. В., Гуцаленко Л. та інші прихвосні.

Починаючи з 2010 року Янчук при підтримці Калетника розпочала заморожування відпускних грошей з послідуючою виплатою: — в липні аванс 15.07, розрахунок 30.07

Оздоровчі кошти виплачувались «по-блату» в кінці року, а то й на початку нового року.

Зменшенні були виплати і до ювілейних дат викладачів.

У 2014 році припинено виплати винагород у зв’язку із захистами дисертацій.

Необхідно перевірити усі преміювання що здійсненні протягом останніх 5 років.

У травні – червні 2010 року кожен факультет виділив від 20-30 викладачів яким була нарахована премія і по університету зібрано сума в розмірі 500 тис. грн. і передана Янчук. Аналогічні операції проводились зі студентами. Нараховувалась премія чи допомога в сумі 1500 грн , при цьому 200 грн студентові решта Янчук. І це носило масовий характер по всіх факультетах.

Переведення на держзамовлення, яке контролювали Яремчук, Гунько, Янчук , здійснювали отримуючи особисту вигоду та дітей заможних батьків.

— Відміна доплати викладачам без будь якого доведення і обґрунтування цього рішення до викладацького складу..

З 25-29 серпня 2014 року усіх старших викладачів примусили під загрозою звільнення написати заяви про переведення на посади асистента, навіть у тих в кого був дійсним контракт.

На кафедрах факультетів є підставні особи які працюють на викладацьких посадах, на кафедрі фінансів (бувша завідувач доц..Фаюра) було зараховано 5 осіб — дітей елітних регіоналів без навчального навантаження.

У 2013-2014 році на факультеті менеджменту рахувалася сестра бувшого декана Ціхановської, яка не виконувала навантаження.

На кафедрі фізвиховання (бувший завідувач Войтенко рахувався викладач з Києва, який не проводив заняття, а гроші одержував.

На історичну кафедру у жовтні був зарахований колишній нардеп від КПУ Присяжнюк (1-й секретар комсомолу України) і отримав зарплату за 2 місяці. Також він був призначений проректором з виховної роботи.

Значна кількість коштів необґрунтовано витрачена на монографії , підручники, статі Калетником та його оточенням, тоді як рядові викладачі все робили за власний кошт.

Проректор Яремчук не провівши жодного заняття , за період перебування у вузі, отримав звання доцента, при цьому доцент Скоромна сфальшували поданні в МОН документи.

Сімейна корупція: -2 сини проректора Яремчука- працюють суддями, та одночасно викладачами.
— Дві невістки, одна з яких Наталія фармацевт за освітою веде заняття з економіки і дисертація з економіки при допомозі проф. Мазура майже готова.

Синок Гунько закінчив університет і потрапив в академію при Януковичі, встиг закінчити і сісти в крісло асистента ВНАУ і мама вже склепала кандидатську дисертацію. А маму – Гунько І., Калетник перевів на посаду зав. кафедри (тимчасово) до захисту сина.

Янчук Г.В. призначила свого сина на посаду заступника головного бухгалтера по контролю за використанням коштів, але у квітні 2014 року звільнила.

Знищена база відпочинку Олімпія, частину майна через фонд державного майна переоформлені на Зарічну Валентину Григорівну, яка володіє ТОВ Буг-сіл.

Калетник розпочав дерибан ботанічного саду та дендропарку, які за нашими даними переоформлені на Яремчука.

Калетник самовільно побудував, на території бот саду церкву московського патріархату, за кошти вкрадені у студентів та викладачів. А тепер ініціює передачу землі для будівництва житла для воїнів АТО, щоб узаконити землю під церквою.

Машино-тракторний парк розпроданий під приводом закупівлі новітньої.

На території облплемобєднанн я університет орендував приміщення під навчальну ферму у власника ЯремчукаО.С. і йому щороку виплачувались кошти у суммі 72 тис. на рік.

Вияснити: в сільській раді с. Селище, хто сплачує податок на землю за оздоровчий комплекс ОЛІМПІЯ.
Вияснити за які кошти замовлялися комфортабельні автобуси зі студентами-учасниками художньої самодіяльності протягом вересня-жовтня-листопада-грудня 2012 р в райони 18 виборчого округу з агітацією за Калетника до виборів у Верховну Раду.

Вияснити за які заслуги були премійовані 52 аспіранти по 2600 грн. в жовтні 2014 р. і по 2400 грн. було передано Янчук, а це 124 тис. грн. для проведення агітаційної роботи на 18 виборчому округові.
Гончарк Тетяна, зав аспірантурою, систематично з аспірантів , вимагала благодійні внески .
Вияснити правомірність ліквідації проектного інституту за керівництва міністра Присяжнюка та підготовка корпусу №-4 для продажу.

Вияснити знищення дубового гаю в с. Грабівці Немирівського району організованого Калетником.
Вияснити підстави виділення у власність олігарха Калетника 100 га землі в с. Кісниця Ямпільського, лісу в с. Павлівка Калинівського району, лісу в с. Степашки Тростянецького району.

Вияснити закономірність створення консорціуму і легітимність призначення на посаду президента Калетника.

Вияснити фінансову та господарську діяльність дослідного господарства Агрономічне — директор Кравченко І.Є.

Вияснити законність виділення під забудову в с. Агрономічне земельних ділянок. І куди пішли кошти.
Негайно ліквідувати консорціум з Статутним фондом у 10 млн. грн. і вияснити походження цих коштів, а станції передати до НААН.

Вияснити на яких підставах були призначені: Тітареенко- директором інститут післядипломної освіти, регіонал Вдовцов , за фахом історик, директором Могилів-Подільского технологічного коледжу-батько Тітаренко.

Вияснити на яких підставах був призначений в січні 2015 року проректором з виховної роботи екс-нардеп від КПУ Присяжнюк за фахом гірничий інженер, не маючи наукового ступеня та звання і досвіду педроботи.

Вияснити яку посаду займає Крук Г.В., яка фактично керує ВНАУ і одержує зарплату як науковий співробітник та премії з доплатами , що складає 10 – 12 тис. грн..

Вияснити створення військової кафедри, штат якої не виконуючи навантаження одержує зарплату.( зав. кафедри Калетник)

Вияснити доцільність створення кафедри альтернативних джерел енергії і введення на усіх факультетах цієї дисципліни (ЦЕ Ж НЕ ІНСТИТУТ НАФТИ І ГАЗУ)

Вияснити причини ліквідації кафедр університету: аграрного бізнесу, фізіології с-г. тварин та хімії, рослинництва, тракторів і автомобілів- підстава завідуючі які не сприймали стиль керівництва Калетника.

Провести розслідування злочинної діяльності бувшого декана Ціхановської з взятками, переслідування викладачів ( доцента Кафлевської, ст.. викладача Котика, ст.. викл Столяр Ж.,)

-Контракти для окремих викладачів підписувались на 3 роки , а для своїх на 7 років.
Вияснити фінансову діяльність їдальні університету через яку організовувалис ь п’янки для деканів, проректорів, обласного керівництва, друзів Калетника.

Виснити доцільність переведення директора Томашпільської СШ на посаду зав. бібліотеки.
Вияснити надходження коштів на святкування 30 річчя університету. На яких підставах директор «Облкіно» Бізносюк М.С. надав 30 тис. грн. на це шоу.

На яких підставах студентів під примусом заставили у гуртожитках за власні кошти поміняти двері і пластикові вікна, а це величезні кошти.

Усі ремонти в корпусах декани робили за благодійні кошти — взятки зі студентів.

Доцільність добудови 6 поверху 2-го корпусу та підземного переходу при цьому обладнання на кафедрах дореволюційне

Вияснити за які чесноти Калетнику меблі купували за сотні тисяч на 6 поверх, бо точно знаємо тільки стіл коштує 22 тисячі грн.

Незрозумілий розподіл житла в гуртожитку де проживають сторонні особи. Для наближених ремонти робляться коштом університету.

Законність залучення студентів і викладачів до агітаційної роботи на виборах до ВР у 2012 та 2014 роках.

Перевірити діяльність декана Скоромної О. яка принижувала, залякувала студентів під час Революції гідності, щоб вони не проявляли свою громадянську позицію. А зараз робить усе, щоб відмити від болота Калетника.

Влітку 2010 року Скоромна О. зібрала зі студентів 120 тис. грн.. і перерахувала на благодійний фонд, а частину використала на власний розсуд.

Чому мультимедійне обладнання, дошки, деяке обладнання купували за кошти студенти, якби під приводом добровільних пожертв від студентів.

Перевірити наявність стажу педагогічної роботи у вищій школі ( де і коли Калетник отримав вчене звання доцента і професора).

Вияснити: Про корупційні дії завідувача кафедри аграрного менеджменту Мазура Анатолія Григоровича, який тероризує викладачів кафедри навантаженням, за всі рішення вимагає гроші!

Кафедра вимагає звільнення завідувача кафедри Мазура А.Г. за: за збір грошей за державні іспити; за махінації з написання дипломних робіт в сумі 600 доларів за роботу, щорічно по 70 робіт, загальна сума обороту дипломних робіт сягає більше 42000 доларів на рік; за корупційні дії по написанню липових кандидатських дисертацій прихвосням Калетніка (варто перевірити всі ці кандидатські роботи Мазура А.Г. за останні 8 років, таких як: Колесник, Самборська, Кубай, Дмитренко, Коваленко, а також деяких Народних депутатів); за збір грошей за курсові роботи з дисциплін «Інвестиційний менеджмент», «Операційний менеджмент», «Менеджмент організацій» і інші, які Мазур А.Г. збирає через підставну особу Гонтарука Ярослава – асистента власної кафедри; за взяття на роботі липових працівників, Чернюк, Свіноус, Дмитрик – які жодного разу не з’явилися на роботі а заробітну плату за них отримує виключно Мазур А.Г.; за вимагання грошей за взяття лаборантів і викладачів на роботу; за отримання неправомірної винагороди на міжкафедральних семінарах; за продажу звітів з практики по 2000 грн. студентам заочникам у кількості 80 чоловік – сума неправомірної винагороди 160000 грн.; за нерівномірний розподіл навчального навантаження по кафедрі аграрного менеджменту з метою здирництва грошей зі студентів і власного збагачення; за інтриги і підлості за які пішли з факультету найкращі викладачі, професори і доценти.

По материалам ord-02.com