Вадим Мельник свалил все грехи на Солодченко?

Телеграмм-канал «Очки Баканова» пишет: «И.О. начальника ДФС Вадим Мельник поспешил откреститься в своем фейсбуке от назначения Сергея Лебедко. Свалил все на Солодченко… Так себе начало деятельности. Да и получилось неубедительно. Цитируем: «Вчора окремі ЗМІ поширили інформацію щодо моєї особистої участі у призначенні на посаду виконуючого обов‘язки начальника Офісу великих платників податків ДФС України Сергія Лебедко.Об этом информирует Aferist.news со ссылкой на ord-ua.com
Зазначу, що ця інформація не відповідає дійсності.

?Лебедко був призначений на посаду наказом колишнього в.о.Голови ДФС України Сергієм Солодченко у вересні 2020 року.

?Внаслідок певних прорахунків в організації роботи, в тому числі і в кадровій політиці, відповідно до рішення КМУ з Солодченко було знято виконання обов‘язків голови ДФС в листопаді минулого року.

?Що стосується Лебедко, за моїм наказом наразі його звільнено.

Втім, аби уникнути подібних прецедентів в майбутньому, одним з перших кроків, які я зробив після свого призначення, було доопрацювання та затвердження нового штатного розпису служби.

Наразі цей документ знаходиться на підписі у Міністерстві фінансів України. Його затвердження дасть можливість не лише оптимізувати структуру та роботу ДФС, а і максимально якісно провести кадрове оновлення.

?Я розумію обурення та негатив по відношенню як до подібних ситуацій, так і до нашої служби взагалі. Та наразі ми рухаємось в бік нового формату роботи ДФС. Можливо не так швидко, як всім нам хотілося б, але переформатування відбудеться. Це вимога суспільства і, відповідно, моє головне завдання як керівника служби.»

И сегодня же назначил на место Лебедко Артема Михненко. Который будет воровать даже больше Лебедко, плюс, активно гробить украинскую фискальную систему в угоду РФ. Стоит дополнить, что Михненко – выходец из СБУ. Его супруга – весьма и весьма богатая женщина, Татьяна Юрьевна Рендель. А ее отец – Юрий Рендель, в прошлом командир 10-й отдельной бригады спецназа, базировавшейся в Феодосии. Ныне проживает в Крыму, владелец фирмы «Интербригада» и планерного клуба. Ну и еще одна деталь. На следствие ДФС заходит Александр Чепель, которого так же как и Лебедко, в свое время паковали на взятке. Вымогал, негодяй, у «Столичной ювелирной фабрики». Вобщем, понятно, что Мельник в ДФС идет тупо воровать. И не сесть. Если получится.»

А ведь получится. Потому что получалось у предшественников. У всех. Никто ведь не сел за «скрутки» и прочие художества. А на проблемы с бюджетом Зеленский и компания смотрят как-то весьма равнодушно. Как Зеленский из своего кабинета на Банковой – на каток. Странный, конечно, парень. Несколько не понимающий, куда и как ему придется в свое время быстро-быстро бежать.