У США за педофілію намагаються посадити російського олігарха

Одіозний олігарх Шалва Чигиринський звинувачується у розбещенні малолітніх.

У середу 25 травня в суді Стенфорда, штат Коннектикут, пройшли слухання у справі Шалви Чигиринського, який звинувачується в розбещенні малолітніх. Згідно з матеріалами суду, Чигиринський може бути винен в нанесенні шкоди здоров’ю неповнолітньої і незаконному фізичному контакті з особою, яка не досягла 16 років.

За першим звинуваченням йому загрожує 10 років позбавлення волі, а в другому випадку – 20 років. На слуханнях 29 березня Чигиринський відмовився визнати себе винним в пред’явлених звинуваченнях. Нагадаємо, що 10 березня цього року російський бізнесмен був арештований і відпущений під заставу в 50 тисяч доларів.
Ситуацію посилює заяву його власної дочки, яка звинувачує батька в зґвалтуванні і в тривалих сексуальних домаганнях. 15-річна Ірина Панченкова написала про це на своїй сторінці в “Фейсбуці”. Пост був опублікований 24 травня. У ніч на 25 травня Ірина також запустила співтовариство під егідою синьої стрічки, яка символізує боротьбу проти дитячого насильства, де також повторила свою історію.

Сайт семь40 повідомляє, що Чигиринський стоїть у списку найвпливовіших євреїв Росії. Тривалий час він був одним з найближчих соратників і фінансистів екс-мера Москви Юрія Лужкова.

informator.news