Суто Мамоян «відмазує» партнера за вбивство власника ТЦ?

Жахлива розправа над власником торгового центру “Форум” та двома його охоронцями, що сталася два місяці тому, досі не розкрита працівниками правоохоронних органів.Об этом информирует aferist.news со ссылкой на  h.ua
Нагадаємо, що одразу після вбивства Шабаба Алояна, його родина назвала замовника. Ним виявився Мераб Суслов — громадянин Росії, родич дружини загиблого. Він ніби-то вимагав у Шабаба Алояна частину акцій торгового центру, і якщо той не віддасть, погрожував розправою.

Зовсім нещодавно захотів поспілкуватися з журналістами деякий Н. Я. (прізвище та ім’я за його бажанням не вказую). Я погодилася на телефонну розмову, з якої стало відомо, що, за словами Н. Я., в Україні є ще одна особа причетна до вбивства Шабаба Алояна. Це — Суто Мамоян, який має дружні стосунки з Мерабом Сусловим вже протягом 3 років. Після сварки Мераба з Шабабом, дружба Суто і Мераба зміцніла. Крім того, вони мають в Україні спільний бізнес.

“Справа в тому, що я працюю на заводі у Суто Мамояна. Нещодавно, я випадково почув телефонну розмову Мамояна із Мерабом. Мамоян був трохи знервований, але запевняв, що справу він закриє і зробить все як домовилися. Родина Мамоян вже давно займається нелегальним бізнесом, а прикриває їх прокурор Київської області Гардецький. ” — розповів нам Н. Я.

До речі, згадаємо, що сам Гардецький відмовився дати коментар журналістам по справі вбивства Шабаба Алояна.