Малех Оксибанк

Родина почесних консулів Малехів не повертає мільйон доларів кредиту Оксі Банку

Почесний консул Бразилії у Львові Петро Малех не повертає мільйон доларів кредиту Оксі Банку, натомість, володіючи разом з дружиною, почесним консулом Угорщини Ларисою Малех 10% акцій банку, збурюють акціонерів проти рішень діючого правління. 

Про це повідомив інший мажоритарний акціонер Оксі Банку Олег Баляш на своїй сторінці в Facebook, пишуть Варіанти.

Цю інформацію в коментарі Варіантам підтвердив голова правління Оксі банку Арсен Романюк. Він розповів, що свого часу акціонер Петро Малех оформив в банку кредит і до цього часу є винний банкові гроші.

«Банк звертався в суд в цій справі і виграв суди всіх інстанцій, після чого була підписана мирова угода, в якій Петро Малех визнав свій борг і зобов’язання погасити його перед банком», — розповів Арсен Романюк.

Натомість, Петро Малех в коментарі Варіантам заявив, що ніколи нічого нікому не був винний, бо він дипломат.

«Кредит оформлявся на бухгалтера банку М., а я був лише поручителем. Гроші по кредиту витрачались Баляшем на розвиток горілчаного бізнесу. Тому я нічого нікому не винний», — розповів Петро Малех.

Нагадаємо, ПАТ «Оксі Банк»- регіональний банк, структура якого  включає головний офіс та 6 відділень (2 з них у Львові і по 1 в Києві, Харкові, Хмельницькому та Ужгороді). Загальні активи банку становили 594 млн гривень. Чистий прибуток за 2015 рік склав 93 тис грн.