Демчак

Міжнародний валютний фонд вимагає посадити нардепа-корупціонера Демчака

Електронні декларації депутатів  вкотре доказали-депутатській зажерливості немає меж. Прикладом тому горезвісний депутат Демчак.

Народний депутат від «БПП», заступник голови комітету ВР з питань фінансової політики та банківської діяльності Руслан  Євген Євгенійович Демчак задекларував 133 млн гривень готівкою і будинок площею 355 кв. м в одному з районів Лондона.  305кг готівки Демчака- це  злюдські гроші, переконані вкладники збанкрутілих банків. Також  «служителю нагороду» належать: будинок площею 377 кв. м під Києвом, а також 30-метровий будинок і 47-метрова квартира в Липовці Вінницької області. Депутат також задекларував годинник дружини Chopard  Happy  Sport  Chronograph з дорогоцінними каменями вартістю 270 тисяч гривень і автомобіль Range Rover Evoque Prestige, який був куплений в кінці лютого 2014 року. Дружині нардепа належать акції знаходиться в Лондоні компанії UBG Corporation LImited на суму 4,4 млн. Грн. За 2015 рік Демчак задекларував 80 тисяч депутатської зарплати і 1,1 млн грн. доходу від продажу рухомого майна його дружини.

Якщо вірити вимогам Міжнародного валютного фонду, що чиновників — корупціонерів слід негайно садити за грати, то Демчак  перший у списку аферистів. Але чомусь до цього часу нардепа не покарали і кримінальні гроші не забрали.

По материалам ord-02.com