Людина Остапчука отримала 44 мільйона на обладнання для нової станції метро в Харкові

КП «Харківська дирекція будівництва метрополітену» 10 травня за результатами тендерів уклало три угоди з ТОВ «НВП «Залізничавтоматика» щодо постачання устаткування та обладнання вартістю 44,25 млн грн.

Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Закупівля відбулася в рамках проекту «Будівництво дільниці третьої лінії Харківського метрополітену від станції «Наукова» до станції «Проспект Перемоги», на дільниці від станції «Олексіївська» до станції «Проспект Перемоги».

Замовлено пристрої МПЦ–М та автоматизовані робочі місця в кількості 12 одиниць за 25,76 млн грн. Ще 10,18 млн грн. комунальне підприємство заплатить за дві системи гарантованого живлення та 8,29 млн грн. – за устаткування для контролю за рухом поїздів у тунелях. Зокрема, планується придбати світлофори, генератори, приймачі, тощо.

Засновниками ТОВ «НВП «Залізничавтоматика»  є Дмитро Кузьменко та Валентина Шелкова. Директором з 29 квітня підприємства став Віталій Гаєвський, який раніше працював керівником СТГО «Південна залізниця» та був керівником Полтавської облорганізації партії «Відродження», коли партію очолював екс-керівник Південної залізниці, а зараз нардеп Віктор Остапчук.

Під час перших двох тендерів конкурентом «НВП «Залізничавтоматика» було київське ТОВ «Пауер-Експерт», яке регулярно отримує замовлення від метро без тендерів. Цього разу їх пропозиція виявилася дорожчою.

Засновником ТОВ «Пауер Експерт» є Дмитро Iскренко, директором –  Петро Стародуб.

До участі в торгах на закупівлю устаткування для контролю за рухом поїздів у тунелях організатори не допустили ТОВ «НВП «Укртранссигнал» через відсутність низки необхідних документів. Пропозиція «Укртранссигнал» була дешевшою за переможця на 0,60 млн грн. Ця фірма належить Андрію Охрименко та Петру Кулику.

Тож, єдиним конкурентом переможців в цьому тендері на  стало київське ТОВ «Антел Консалтинг», чия пропозиція виявилася дорожчою. Засновником фірми є Олег Нагдибіда.

nashigroshi.org