Безлепкин

Казус Безлепкина: вороватый чиновник с ОПГ Енакиевских проиграл суд

Колишній директор департаменту ЖКГ Валерій Безлепкин програв апеляцію проти мера Запоріжжя Володимира Буряка, який у січні звільнив чиновника. Відповідне рішення Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду виклала на своїй сторінці в “Фейсбуці” прес-секретар міського голови Ольга Мішок, передає портал Depo.Запоріжжя.

У позовній заяві Безлепкин вимагав запропонувати йому посаду, рівноцінну займаної — не нижче директора департаменту. Орджонікідзевський райсуд Запоріжжя відхилив позов Безлепкина, а Апеляційний суд залишив це рішення без змін. Таким чином Валерій Безлепкін чи не вперше не зміг відновитися на посаді за рішенням суду. Хоча в нього ще залишається можливість оскаржити рішення в касаційній інстанції.

Нагадаємо, Валерія Безлепкіна призначив на посаду директора департаменту ЖКГ у січні 2014 року тодішній мер Олександр Сін, але звільнити його, незважаючи на бажання, не зміг: адже Безлепкин кілька місяців поспіль перебував на лікарняних і у відпустках. Подібну тактику Валерій Безлепкін вживав і раніше – на посадах в Запоріжобленерго, Харькообленерго і “Луганському енергетичному об’єднанні”, управлінні промисловості Луганської ОДА. Як тільки виникала загроза звільнення, він екстрено йшов на лікарняний на 1-4 місяці, потім судився з роботодавцем, поновлювався на посаді з якої-небудь дрібної формальної причини, а потім його знову звільняли. Але при цьому Безлепкин ще й примудрявся відсудити у свого роботодавця суму своєї зарплатні за весь період його “лікарняних“ і “вимушених прогулів“ плюс моральний збиток. Як правило, кожна така операція, як повідомляли ЗМІ, приносила Безлепкіну не менше 70 тисяч гривень.

Нагадаємо також, що всі енергетичні об’єднання, в яких працював Безлепкін, входили у той час у сферу впливу російського олігарха з запорізьким корінням Костянтина Григоришина.

Раніше портал Depo.Запоріжжя повідомляв що, Генеральна прокуратура відкрила провадження на запорізького мера Володимира Буряка через звільнення Валерія Безлепкіна з посади директора департаменту ЖКГ.

Источник